جلسه دهم حلقه هنر، از سری دوم حلقه‌های هنر  هفته قبل برگزار شد. هرچند جمعیت شرکت‌کننده راضی کننده نبود اما همان طور که دوستان خوب حلقه هنر می‌دانند، حلقه هنر برنامه‌ای نیست که با کم یا زیاد شدن جمعیت انگیزه‌های برگزاری آن کم شود. هرچند خوش‌وقت خواهیم شد اگر هر روز تعداد بیش‌تری از دوست‌داران هنر و معماری را همراه خود ببینیم. سه جلسه از خوانش تحلیلی تاریخ معماری مدرن، هنوز در پیش است.

 

جلسه سوم از این سری به کتاب سوم از سری پنج‌جلدی "تاریخ معماری مدرن" نوشته لئوناردو بنه ولو اختصاص دارد. این کتاب با عنوان فرعی "نهضت مدرن" به بررسی بیست سال پرتلاطم از قرن بیستم و تحولات معماری مدرن در این بازه زمانی می‌پردازد.

از آن‌جا که همه‌ی ما و شما بخش زیادی از هفته‌‌ی یپیش را مشغول اقامه عزای حضرت سیدالشهدا (ع) بوده‌اید ضمن عرض قبولی عزاداری‌ها و عبادات دوستان عزیز حلقه، با توجه به مشورت‌های صورت‌گرفته و نیز با عنایت به این‌که حجم کتاب سوم از این مجموعه از دیگر جلدها اندکی بیشتر است، حلقه سوم از مجموعه با یک هفته تاخیر در برگزاری و با فرصت بیشتر برای مطالعه و حضور پرنشاط در برنامه حلقه برگزار خواهد شد.

بنابراین علاقه‌مندان به شرکت در جلسه یازدهم می‌توانند در تاریخ چهارشنبه 22 آذرماه 1391 (به جای تاریخ 15 آذرماه)، ساعت 2 الی 5 بعدظهر در آتلیه‌ی معماری منظر دانشکده هنر و معماری دانشگاه مدرس به ما بپیوندند.

هم‌چنین دوستان همراه می‌توانند برای اطلاع‌رسانی به دوستان و هم‌دانش‌گاهی‌های خود، پوستر جلسه یازدهم را در فضای دانشکده‌ها و مجموعه‌های هنری و علاقه‌مند منتشر نمایند.

برای دانلود پوستر روی تصویر آن کلیک نمایید.

نام پروژه
کارفرما
مکان پروژه
سال پروژه
برنامه‌ریزی
وضعیت
زیربنای ساخت
مساحت زمین
معمار مسئول
تیم طراحی معماری
طراحی سازه
تاسیسات الکتریکی
تاسیسات مکانیکی
پیمان‌کار
نمونه‌سازی
طراحی منظر
تصویرسازی
عکاس
لینک