المنةلله که هوای خوش نوروز .... باز آمد و از جور زمستان برهیدیم. سال نوی شمسی بر همه عزیزان و دوست‌داران هنر و معماری ایران زمین مبارک.

استودیو پنج‌اوهفت در سال ۹۲ تحولات بزرگی را شاهد بود. در سال گذشته توانستیم میزبان جمعی از دوستان‌ دانش‌جوی‌مان برای جلسات دوره‌ی اول کارآموزی در استودیو باشیم که این دوره تا شش ماه آتی نیز ادامه خواهد داشت. سال ۹۲ با تجربه‌ی چندین پروژه‌ی طراحی معماری و ساخت و نیز چند پروژه‌ی مطالعاتی و تحقیقاتی هم‌راه بود که گزارش آن‌ها به درستی در وبلاگ استودیو منتشر نشد؛ از این بابت بسیار پوزش‌ داریم. هرچند وب‌سایت پنج‌اوهفت در نمایه‌ی پرو‌ژه‌ها و مطالعات استودیو کمی فعال‌تر است اما در کل باید اذعان کنیم که حضور استودیو در سال ۹۲ شمسی در فضای مجازی کمی کم‌رنگ بوده است. قول می‌دهیم در سال ۹۳ وبلاگ فعال‌تری داشته باشیم.

راستی نوروز ۹۳ یک خانه‌تکانی اساسی در استودیو داریم. در واقع استودیو را به کلی تکانده‌ایم. در سال ۹۳ در استودیوی جدید مستقر هستیم. یعنی استودیوی دوست‌داشتنی اسکندری جنوبی را ترک کرده‌ایم و در حال مستقر شدن در استودیوی جدید واقع در خیابان میرزای شیرازی هستیم..... مشتاق دیدارتان.

نام پروژه
کارفرما
مکان پروژه
سال پروژه
برنامه‌ریزی
وضعیت
زیربنای ساخت
مساحت زمین
معمار مسئول
تیم طراحی معماری
طراحی سازه
تاسیسات الکتریکی
تاسیسات مکانیکی
پیمان‌کار
نمونه‌سازی
طراحی منظر
تصویرسازی
عکاس
لینک